Посол РФ у Британії заявив, що Росія ще "не почала діяти серйозно"

ЗМІ
Російським мобілізованим перевіряють температуру на призовному пункті у Волгоградській області, 24 вересня 2022 року, ілюстративне фото: AP

Росія має значно більший ресурсний потенціал, ніж Україна, і ще не застосувала його повністю у війні.

Про це в інтерв’ю BBC заявив посол Росії у Великій Британії Андрй Келін.

Як пише видання, дипломат запевнив, що Росія "ще не почала діяти дуже серйозно".

"Це велика ідеалістична помилка — думати, що Україна може перемогти. Росія в 16 разів більша за Україну, у нас величезні ресурси, і ми ще не почали діяти дуже серйозно.", — зазначив він.

Келін додав, що тривалість конфлікту в Україні "залежить від зусиль щодо ескалації війни, які роблять країни НАТО, особливо Велика Британія".

"Це залежить від зусиль щодо ескалації війни, які вживають країни НАТО, особливо Сполучене Королівство. Рано чи пізно ця ескалація може отримати новий вимір, який нам не потрібен і якого ми не хочемо. Ми можемо укласти мир завтра, якщо українці скажуть "Ми будемо готові до переговорів", але наразі передумов для цього, на жаль, немає", — зауважив посол.

Дипломат зауважив, що Росія може погодитися припинити війну за умови що Україна не становитиме для неї загрози.

"Ми хочемо миру, але з певними умовами. Для нас важливі дві речі: що загрози з боку України для Росії не буде, це по-перше. По-друге, що до росіян в Україні ставитимуться як до всіх інших націй світу", — сказав він.

Заява Келіна про те, що Росія має "величезні ресурси" для продовження війни погано узгоджується з численними повідомленнями про те, що її сили погано оснащені і не мають належної підготовки, зазначає BBC.