Схід і захід разом: Краматорськ та Перечи́н із Закарпаття стали містами-побратимами

Фото: Краматорська МВА

Між містами Краматорськ Донецької області та Перечи́н Закарпатської області підписано меморандум про побратимство. Про це повідомили в Краматорській міській раді.

"Мальовниче містечко Перечи́н, що розкинулося між гір на Закарпатті, віднедавна відоме не тільки заквітчаними лавандовими схилами, зробити фотосесію на яких — обов'язковий пункт кожного туриста, а й тим, що там створюється підприємство-дублер краматорського "Фурлендер віндтехнолоджи", — зазначили в міській раді.

Начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко і очільник Перечи́нської громади Іван Погоріляк підписали угоду про побратимство. Фото: Краматорська МВА

Як розповіли у раді, перечи́нці прихистили чималу кількість внутрішньо переміщених осіб з Донбасу, у тому числі, з Краматорської громади. Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко відвідав заходи, присвячені дню міста Перечи́н, де разом зі своїм колегою, очільником Перечи́нської громади Іваном Погоріляком підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між містами.

Відтепер у Краматорська з'явилося ще одне місто-побратим. 6 квітня угоду про побратимство між Стемфордом штат Коннектикут, США і Краматорськом підписали онлайн мер Керолін Сіммонс та Олександр Гончаренко. Угоду підписали до перших роковин обстрілу залізничної станції "Краматорськ".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram