У ДСНС не радять ходити маршрутами, де стояли таблички про мінну небезпеку, навіть якщо їх зняли

. Ілюстративне фото: УНІАН

В Україні не варто ходити маршрутами, де стояли таблички на означення мінної небезпеки, навіть якщо нині попереджувальні знаки прибрали, а колючий дріт розірвали.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав заступник начальника відділу організації піротехнічних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Дідик.

"Я б особисто не ризикував ходити таким маршрутом. Хоча я, скажімо так, і маю певну відповідну підготовку – все одно краще постаратися обмежити себе і перейти (далі від цієї території — ред.)", — зазначив він.

Представник ДСНС пояснив, що не завжди є достовірна інформація, й іноді потрібно перевіряти деякі місця додатково щодо вибухонебезпечних предметів.

Нещодавно, 11 квітня, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що для повного розмінування територій України знадобиться до 30 років і ще близько п'яти тисяч фахівців.

Раніше начальник відділу організаційної роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України Сергій Рева заявив, що в Україні необхідно розмінувати близько 470 тисяч гектарів сільськогосподарських земель на території дев'яти областей.

Міністерка економіки Юлія Свириденко до цього заявляла, що для того, щоб розмінувати територію України, може знадобитись 70 років роботи.

Читайте також

У британській розвідці повідомили, скільки часу піде на розмінування України

У ДСНС розповіли про обсяги забруднення України вибухонебезпечними предметами

Дивіться також: "Ходжу по згорілому полю" — посівна на замінованих полях Херсонщини. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ