Арматура під ногами та пошкоджена бруківка на Пагорбі Слави: що каже влада на скарги рівнян

Фото: Суспільне Рівне

Рівнянка, яка живе поблизу Пагорбу Слави у Рівному, нарікає на те, що капітального ремонту за її пам'яті там не проводили, відтак, у парку стирчить арматура, пошкоджена бруківка та бордюри. У профільному департаменті Суспільному відповіли: капітальний ремонт у парку поки провести не зможуть, а поточний завершать на початку травня.

Рівнянка Людмила пригадує, як стала свідком того, як дитина на Пагорбі Слави зачепилася за бруківку і порвала взуття.

Фото: Суспільне Рівне

"Впала на коліна, тато заспокоїв, пішли далі. Але все одно. Вона би не впала, якби там та арматура не стирчала. Бруківка в жахливому стані, нею тут ніхто не займається, дуже шкода, бо сам парк дуже чудовий. Подекуди там стирчить арматура, діти травмуються, коли біжать і не бачать, що під ногами. Шкода, бо так парк чудесний", — каже жінка.

Фото: Суспільне Рівне

Людмила зі своєю дитиною цим парком гуляє майже щодня. Каже, за 12 років, відколи вона почала жити у цьому районі, жодних робіт з відновлення чи заміни бруківки тут не проводили.

Фото: Суспільне Рівне
Читайте також: У Рівному на Пагорбі Слави хочуть створити мистецький простір. Що входить у плани

Начальник міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима згоден, що парк потребує капітального ремонту. Але зробити його поки не можуть:

"Коли у нас буде розблокована видаткова частина, думаю, це буде скоріше після перемоги, цей парк буде розглядатися у плані капітального ремонту. Ремонт, який є зараз, відбувався, коли парк ще тільки відкривався. Якихось інших ремонтів не було на цій ділянці".

Фото: Суспільне Рівне

Руслан Гудима каже, наразі провести благоустрій на цій території можна лише, зробивши поточний ремонт:

"Поточний — тобто в межах сил комунального підприємства, це скоріше всього, Трест зеленого господарства доглядає цю локацію. Вони в межах своїх сил проведуть ремонт чи тих плит, чи усунення інших перешкод, які там зараз виникають".

Посадовець додає: поточний ремонт планують провести у 2023-му.

Читайте також: Пагорб слави у 2020 році. Що залишилось, а що зникло з меморіалу

"Там ідуть плити, вони не прямокутні, а конфігурація багатокутова. Якщо плита буде геть зруйнована — ми її заберемо, забетонуємо. Якщо десь видно арматуру, то ми її відріжемо, заберемо небезпеку. Змінити повністю ми її не можемо. Вирівняти, якщо десь підмило, підняти, вирівняти, досипати... такий, просто косметичний ремонт, — пояснює в.о. керівника Тресту зеленого господарства Олександр Кравчук.

Він додає: полагодити плити планують до 9 травня.

Що відомо

  • 38 років тому у Рівному відкрили Монумент вічної слави, більш відомий сучасникам як Пагорб чи Меморіал слави. Він мав стати місцем вшанування перемоги СРСР над нацистською Німеччиною.
  • Будували меморіал десять років, втім, його повноцінно так і не реалізували. Під скульптурою мав бути музей з двох залів, а на алеї перед 103-ма сходинами – скульптури.
  • Охоронна зона Меморіалу Слави — понад шість гектарів.

Читайте також

  • Адмінбудівлю у центрі Рівного продають на аукціоні. Скільки за неї просять
  • У Рівному підліток на електросамокаті збив чоловіка. Хто в таких випадках і за що відповідає
  • Гроза, град і заморозки на ґрунті: рівненський гідрометцентр дав прогноз на найближчі дні
  • Чому у Рівному влітку не буде централізованої подачі гарячої води. Пояснює керівник теплоенерго

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook