Справа УПЦ МП на Тернопільщині: засідання перенесли, бо суддя захворів

Фото: Суспільне Тернопіль

Засідання у справі Свято-Миколаївського собору в Кременці у Тернопільському господарському суді перенесли через те, що суддя який мав би розглядати справу, захворів. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язків прессекретарки суду Мар’яна Маланчин.

За її словами, на минулому засіданні, яке відбулося 20 квітня, адвокат сторони відповідача Ілля Серафимов подав клопотання про відвід судді, якщо він прихильник ПЦУ. Ще одне клопотання відповідач подав про визнання недійсними договорів оренди, терміни яких завершилися. Сьогодні ці клопотання мали б розглядати.

"Головуючий суддя на лікарняному і, відповідно, справа буде перенесена. Про те, коли буде наступне засідання буде додатково повідомлено на сайті суду і ухвалою суду сторонам відповідно", – каже Мар’яна Маланчин.

Мар’яна Маланчин. Фото: Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, позов подав Кременецький історико-архітектурний заповідник. За словами директора заповідника Вадима Микулича, священники Української православної церкви московського патріархату продовжують служити в соборі попри те, що договір на безоплатне користування ним завершився 12 лютого цього року.

Що відомо