У Сумах поновили роботу кінотеатри та боулінг

Суспільне Суми

З 3 липня у Сумах можна пограти у боулінг та відвідати кінотеатр. Закладам дозволили поновити роботу, згідно з постановою Кабміну.

Як організували розваги у період карантину - перевіряли журналісти Суспільного - пообіді побували у закладі з гри в боулінг, а увечері - в кіно.

Денис Ковальов працює в боулінгу близько 6 років. Після чотирьох місяців карантину вперше бере до рук кулю для боулінгу. Розповідає, що перерва в роботі дається взнаки.

"Дуже важко, бо довго звикаєш, навички втрачаються, але форма набереться за 3-4 дні. Ми і до карантину протирали кулі, все мили. Тепер ми робимо те саме, тільки частіше", – каже він.

Суспільне Суми

Для відвідувачів тут антисептик та одноразові маски на вході. Далі розповідають, як організували видачу та дезінфекцію спеціального взуття для гри.

Суспільне Суми

"Ми будемо розсажувати людей через одну доріжку, щоб була дистанція. Обробка шарів або кожні дві години, або після кожної компанії. За стіл може сідати 4 чоловіки. На сьогодні ми чаємо 2 доріжки в боулінгу. Вже приходив наш постійний клієнт", - розповіла адміністраторка Ксенія Прокопова.

Суспільне Суми

Також у закладі оброблятимуть щодвігодини поверхні та підлогу. Кожному гостю безкоштовно видаватимуть шкарпетки, аби скористатися спеціальним взуттям для боулінгу.

Суспільне Суми

Також запрацювали кінотеатри. В одному з них розповіли, що відвідувачів будуть розсаджувати у шахматному порядку - 2 через 2. У приміщенні є спеціальні наліпки на підлозі, які нагадують відвідувачам триматися дистанції, а також одягати засоби захисту.

Суспільне Суми

Авторка - Тетяна Юхта

Що відомо

  • У Сумах з 16 червня поновила роботу філармонія.
  • Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна відновив свою діяльність 19 червня.
  • Сумський театр для дітей та юнацтва поновив роботу з 20 червня.
  • Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.
  • Усього з початку епідемії до 3 липня коронавірус в Сумській області зареєстрували у 304 людей, з них 240 - одужали, 5 - померли.