Безпечних районів тут не залишилось: життя прифронтового Торецька на Донеччині

Фото: Головне управління Нацполіції у Донецькії області

Понад вісім тисяч жителів залишаються у Торецьку на Донеччин. Місто розташоване за 25 кілометрів від тимчасово окупованої Горлівки. Як живуть люди у чи не впритул до лінії фронту, розказали у облуправлінні Нацполіції у Донецькій області.

Зруйновані обстрілами будинки, потрощені вікна та балкони багатоповерхівок. Такий вигляд нині має Торецьк, який розташований за 25 кілометрів від тимчасово окупованої Горлівки.

Зруйнований будинок у Торецьку на Донеччині. Фото: Головне управління Нацполіції у Донецькії області

"Зараз ми їдемо в приватний сектор, де не так давно були пошкодження будинків окупаційних військ РФ. Люди досі там проживають, якихось військових об'єктів там нема і ніколи не було. Артобстріли, РСЗВ, С-300. Майже кожного дня відбуваються обстріли міста", — розповідає поліцейський.

Це — будівля шахти, яка до повномасштабного вторгнення була одним із головних підприємств.

Територія біля шахти у Торецьку на Донеччині. Фото: Головне управління Нацполіції у Донецькії області

"На жаль, на даний час по всіх своїх прямих функціях вона не працює. Було попадання пряме у вказану будівлю ракетою С-300", — розповів заступник начальника слідчого відділу Торецького відділення поліції Костянтин Ільєнко.

За словами поліцейських, у Торецьку нині залишаються понад вісім тисяч місцевих жителів, серед яких і діти.

Місцеві жителі у Торецьку на Донеччині. Фото: Головне управління Нацполіції у Донецькії області

"У наш будинок потрапила ракета і там замурувало все, не можемо туди пройти. Там поцілило у дев'ятий, восьмий, сьомий поверхи будинку. У нас ніби і ціле, а зайти туди неможливо. У нас опалення вже давно нема, зиму виживали просто, світла не було. За водою ми, у нас там бочка стоїть", — розповіла поліцейським жителька Торецька.

Зруйнована будівля у Торецьку на Донеччині. Фото: Головне управління Нацполіції у Донецькії області

"Так виглядає пряме влучання ракети С-300, будинок було зроблено з бутового каменю, це з міцних будівельних матеріалів, але практично шансів навіть у підвалі не було зовсім", — каже інспектор відділу комунікації ГУНП в Донецькій області Олег Кирницький.

Екіпаж поліції намагається переконати людей евакуюватись із міста, за словами поліцейських, безпечних районів тут не залишилось.

Читайте також

Російські військові вночі обстріляли Торецьк. Є поранені

У Торецьку російські війська обстріляли шахту

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram