Залужний і генерал Міллі обговорили кроки для деокупації українських територій

Ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Фото: Офіс президента

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі майбутні кроки ЗСУ для подальшого звільнення українських територій від російських військ.

"Розповів про обстановку на лінії фронту. Ситуація складна, але контрольована. Особливу увагу приділили темі постачання озброєння та боєприпасів. Також наголошено на важливості посилення системи протиповітряної оборони України", — повідомив він у Telegram.

Головнокомандувач ЗСУ подякував Міллі за послідовну підтримку України. Сторони домовилися і в подальшому активно взаємодіяти.

2 квітня Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов оприлюднив 12 кроків деокупації Криму. Вони зокрема передбачають, виселення з Криму росіян, які приїхали туди після окупації 2014 року, демонтаж Керченського мосту, залучення засуджених проросійських громадян до суспільних робіт із відновлення України. Він наголосив, що це його особисте бачення, а не офіційний документ, та зазначив, що нині збираються думки, як має відбуватися деокупація півострова.

Читайте також

Резніков розповів, скільки треба часу на підготовку до деокупації територій