Бучанській громаді фінські волонтери передали установки "Starlink" Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Бучанська громада на Київщині отримала десять установок "Starlink". Їх привезли українцям фінські волонтери. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради у Telegram.

"Дякуємо нашим фінським партнерам за таку необхідну нині допомогу і за можливість попри все бути на зв’язку з рідними, друзями та зі світом",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закупівля та доставка десяти таких установок у Бучу було приватною ініціативою благодійника з Фінляндії. Це перша партія допомоги, яку мають передати громаді.

Що відомо про допомогу Бучанській громаді

Бучанська громада із обласного бюджету Київщини отримала 47 мільйонів гривень. Гроші планують використати на відновлення житла, яке було зруйноване або пошкоджене під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Американські партнери допоможуть коштами завершити капітальний ремонт Бучанського ліцею №3. У цьому приміщенні під час окупації війська РФ розміщували свій штаб.

Італійська гуманітарна організація Cesvi виділила 500 тисяч євро на відновлення Бучі, яка була зруйнована російськими військами. Кошти призначені для відбудови й відновлення зруйнованої громадської та комунальної інфраструктури, житла, переобладнання парків спеціальної техніки (автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин, громадського транспорту).

Литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області. Усі генератори встановлять на об’єкти критичної інфраструктури.

Читайте також

Бучанці передали гуманітарну допомогу військовим у Краматорську

У лісі на Київщині знайшли протитанкову гранату

Вибір редакції