У Києві дезинфікуватимуть водопровід. Де саме

Вода з крана Фото: Суспільне (ілюстративне)

В ніч з 5 на 6 квітня відбудеться планова профілактична дезінфекція та промивка водопровідних мереж у Деснянському районі Києва. Про це повідомляє пресслужба районної адміністрації столиці.

Зазначається, що з 21:00 до 07:00 проводитиметеся промивка та дезінфекція зовнішніх водопровідних мереж та вводів для мешканців 5 та 6 мікрорайонів, що проживають за такими адресами:

  • вул. Миколи Закревського, 27/2-49/1
  • вул. Теодора Драйзера, 2/27-12/16
  • просп. Червоної Калини від 12/16 житлового будинку № 36/7
  • вул. Сержа Лифаря, 1/49-7/36

"Упродовж часу виконання робіт ПрАТ "АК "Київводоканал" не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації зауважили, що водою можна буде користуватися після 07:00 6 квітня, пропустивши її з кранів протягом 15-ти хвилин.

Що відомо про забезпечення киян водою

У разі перебоїв з водопостачанням у Києві забезпечуватимуть систему резервних джерел отримання питної води. Ідеться про бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів.

У Києві понад 90% бюветних комплексів оперативно підключатимуть до генераторів у випадку тривалої відсутності централізованого водопостачання. Бюветна мережа буде тимчасовим джерелом води для містян у разі знеструмлення насосних станцій, поки роботу системи водопостачання не буде відновлено.

Столичний водоканал підтримує традиції та щороку запрошує священнослужителів для освячення води на водопровідних об’єктах. Тож вся вода, яка подавалася у Києві в день Водохреща, 19 січня, була освячена.

У лютому працівники "Київводоканалу" ліквідовували пошкодження трубопроводу на вулиці Анни Ахматової у Дарницькому районі Києва. Ремонтні бригади перекривали ділянку трубопроводу і відкачували воду. Потому працювали над пошкодженнями.

"Київводоканал" отримав від міжнародної гуманітарної організаціївід ЮНІСЕФ генератори, які у випадку обстрілів росіян та відсутності електроенергії підключатимуть до невеликих водопровідних станцій Троєщини та Оболоні.

У грудні, в усіх районах столиці було відсутнє водопостачання через аварійну ситуацію. Насосні станції Київводоканалу відключали від енергоживлення.

Читайте також

"Київводоканал" пропонує отримувати квитанції онлайн

Ірпінь і Буча матимуть спільний водоканал — Маркушин

Вибір редакції