Росіянам під Авдіївкою не вистачає техніки та боєприпасів — Дмитрашківський

Фото: 79-та бригада

Російські окупанти на Авдіївському напрямку відчувають нестачу боєприпасів та техніки. Вони почали облаштовувати лжепозиції, для створення видимості переваги.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку, полковник Олексій Дмитрашківський.

"Обстріли Авдіївки не припиняються, це й мінометні обстріли, і ракетні та авіаудари. Ворог постійно намагається виконати розпорядження вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, але успіху не має", — розповів Олексій Дмитрашківський.

Дмитрашківський додав, що росіяни продовжують розповідати про фейкові успіхи. В проросійських ЗМІ була інформація про взяття окупантами Новобахмутівки, але це фейк.

У росіян відчувається нестача техніки, боєприпасів, зауважив він, також у солдатів РФ низькій морально-психологічний стан.

"Дуже багато паніки, дуже бояться нашого контрнаступу. Для того, щоб показати наявність техніки, в дуже багатьох містах ворог розташовує лжепозиції. Але ми вже визначили, що то не є технікою", — зазначив речник.

Читайте також

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram