На Київщині стартувала 4-та хвиля прийому заявок за програмою "єРобота"

Ілюстративне фото: Pexels

Стартувала 4-та хвиля прийому запитів на участь у програмі "єРобота". Претенденти на отримання коштів від держави можуть подати свої бізнес-плани через портал "Дія". Кінцевий термін проєкту — 19 листопада 2023 року.

Про це нагадали у Київській обласній військовій адміністрації.

Завдяки урядовій програмі "єРобота" представники малого та середнього бізнесу мають можливість отримати безповоротні фінансові гранти на розвиток власної справи.

Важливо, що підприємці, які отримали відмову у фінансуванні в минулих періодах, можуть подати заявку повторно. Консультації щодо оформлення документів, розробки і доопрацювання бізнес-планів надає Київський обласний центр зайнятості. З початку 2023 року там опрацювали 240 заявок. Позитивні рішення щодо надання фінансування для реалізації своїх бізнес-проєктів отримали 11 заявників.

У КОВА зазначили, що середній розмір гранту — 249 тис. грн. Загальна сума грантових коштів, що надійдуть отримувачам, перевищить 9 млн грн.

На Київщині найбільш актуальні напрями діяльності учасників проєкту "єРобота":

  • оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів — 45,4%;
  • тимчасове розміщування й організація харчування — 27,3%;
  • сільське господарство, лісове та рибне господарство — 9,1%;
  • інформація та телекомунікації — 9,1%;
  • будівництво — 9,1%.

Що відомо про реалізацію урядової програми "єРобота" на Київщині

У лютому стало відомо, що Київщина посіла 2 місце серед регіонів із найбільшою кількістю ухвалених рішень за програмою "єРобота". 227 бізнесменів області отримали "зелене світло" щодо фінансування для реалізації власних бізнес-проєктів.

У межах урядової програми "єРобота" на Київщині планували створити понад 600 нових робочих місць.

Грантові програми "єРобота" — це допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

У грудні 2022 року уряд виділив 400 мільйонів гривень у межах програми "єРобота" для надання грантів підприємцям.

Читайте також

Проводили трансляції гри: у Києві викрили підпільне онлайн-казино