Британська розвідка повідомила про незначні успіхи росіян навколо Авдіївки

Поліцейський в Авдіївці ховається перед палаючою будівлею, ураженою російською авіацією, 17 березня 2023 року. Фото: AP/Evgeniy Maloletka

Протягом останніх трьох тижнів російські війська дуже повільно досягають незначних успіхів навколо контрольованої Україною Авдіївки на Донбасі на північ від Донецька. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

За даними британської розвідки, російську операцію в основному здійснив 1-й армійський корпус так взаної “ДНР”.

“Це місцевий персонал, який добре знає місцевість. Авдіївка з 2014 року перебуває на передовій конфлікту на Донбасі; місто зараз значною мірою зруйноване”, — йдеться у звіті британської розвідки.

Розгалужений комплекс Авдіївського коксохімічного заводу, ймовірно, буде розглядатися як надійна захисна ключова місцевість у ході битви, відзначили британські розвідники.

“Тактично ситуація подібна до тієї, що у місті Бахмут, розташованому північніше. Українські війська продовжують організовану оборону, але їхні лінії постачання на захід перебувають під дедалі більшою загрозою через російську операцію з оточення”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Читайте також

Путін приїхав до окупованого Маріуполя, на Чернігівщині на полігоні загинули четверо військових. 390 день війни. Онлайн

Епіцентром бойових дій залишається Бахмут — Генштаб ЗСУ

Авіація Сил оборони завдала 8 ударів — Генштаб ЗСУ

В ISW пояснили, чому Путін відвідав Маріуполь

ISW: весняний наступ РФ, ймовірно, наближається до кульмінації