Трамп заявив, що його хочуть арештувати, та закликав до протестів

Колишній президент США Дональд Трамп, фото: AP

Експрезидент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що має дані, які вказують на те, що його нібито мають заарештувати наступного тижня.

Як повідомляє Fox News, Трамп стверджує, що ймовірний арешт пов’язаний із намірами окружної прокуратури Манхеттена висунути звинувачення у передбачуваних виплатах за мовчання колишній порноакторці Стормі Деніелс, які нібито зробив Трамп як кандидат у президенти на виборах 2016 року. Про це політик заявив у соціальній мережі Truth Social, вказавши дату передбачуваного арешту — 21 березня.

"Тепер незаконні витоки з корумпованої та високополітизованої окружної прокуратури Манхеттена, яка дозволила встановити нові рекорди у насильницьких злочинах і чий лідер фінансується Джорджем Соросом, вказують на те, що злочин не може бути доведений. Він заснований на старій і повністю розвінчаній (багатьма іншими прокурорами) казці про провідного кандидата від республіканців та колишнього президента Сполучених Штатів Америки, якого буде заарештовано у вівторок наступного тижня", — написав Трамп.

Він закликав своїх прибічників влаштовувати протести.

"Протестуйте, поверніть нашу націю!", — написав експрезидент США.

Читайте також

Порноакторка відсудила у Трампа понад 44 тисячі доларів

Колишня модель звинуватила Дональда Трампа у сексуальних домаганнях

Вибір редакції