Люди, чиє житло пошкоджене через атаку дронів у Новомосковську на Дніпропетровщині, отримають матеріальну допомогу

Facebook/58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського

Люди, чиє житло пошкоджене через атаку дронів у Новомосковську на Дніпропетровщині в ніч на 18 березня, отримають матеріальну допомогу. Про це повідомив міський голова Сергій Рєзнік.

За його словами, жителів з відповідними заявами очікують у виконкомі з 20 березня.

Наслідки атаки дронів-камікадзе армії РФ по підприємству у Новомосковську на Дніпропетровщині. Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Дніпро

Що відомо

  • У ніч на 18 березня армія РФ атакувала Дніпропетровщину безпілотниками. Два поцілили в об`єкт критичної інфраструктури, три — збито у Дніпровському районі.
  • Через влучання дронів на підприємстві у Новомосковську сталася пожежа. Станом на 14 годину 18 березня пожежу вдалось локалізувати.
  • Фахівці провели дослідження повітря на вміст шкідливих речовин та виміряли радіаційний фон поряд із загорянням. Показники в нормі, повідомляв міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.
  • Пошкоджені 6 дачних будинків, що розташовані поряд. Ще 4 — зруйновані вщент. Попередньо, загиблих і поранених немає.
  • Правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Читайте також

Які наслідки матиме міжнародний ордер на арешт Путіна, Росія намагається повністю оточити Бахмут. 388 день війни. Онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції