У роботі Twitter стався масштабний збій

Офіс Twitter у Нью-Йорку. Фото: АР

У роботі соціальної мережі Twitter 6 березня стався збій. При спробі зайти на сайт з'являється повідомлення про помилку, пов'язану з APIПрикладний програмний інтерфейс — набір визначень підпрограм, протоколів взаємодії та засобів для створення програмного забезпечення. Спрощено — це набір чітко визначених методів для взаємодії різних компонентів. API надає розробнику засоби для швидкої розробки програмного забезпечення.. Користувачі повідомляли про проблеми з переглядом фотографій і переходом по посиланнях у додатку.

Як пише CNN, це найбільший збій у роботі сервісу, відколи його власником став Ілон Маск у жовтні минулого року.

За даними порталу Downdetector для відстеження збоїв, було виявлено понад 8000 звітів про збої в роботі Twitter по всьому світу близько полудня в понеділок. Згодом у відділі підтримки Twitter повідомили, що "деякі частини сервісу можуть зараз не працювати належним чином".

"Ми внесли внутрішні зміни, які мали деякі непередбачувані наслідки. Ми працюємо над цим і повідомимо, коли все буде виправлено", — йдеться у повідомленні.

Останній масштабний збій у роботі соцмережі стався 1 березня. Здебільшого користувачі скаржилися на роботу застосунку та труднощі з користуванням сайту Twitter. У решти користувачів виникали проблеми зі з'єднанням із сервером.

Читайте також

Twitter заблокував акаунти низки журналістів відомих медіа

Маск повернув собі звання найбагатшої людини у світі — Bloomberg

Вибір редакції