РФ ймовірно, не зможе використати нові військові розробки проти України — британська розвідка

Знищений російський танк. Фото: з сайту ГУР

Через технологічні обмеження та західні санкції Росія, ймовірно, не може використовувати свої нові військові розробки в достатніх масштабах під час ведення повномасштабної агресії в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії.

Зазначається, що попри війну в Україні, російські оборонні компанії продовжують демонструвати свою продукцію на великих міжнародних виставках озброєнь. Зокрема на одній із них було показано комплекс активного захисту (КАЗ) "Арена-E" для танків.

У британській розвідці зазначили, що у рекламних матеріалах зазначено, що комплекс "перемагає загрози, які є найнебезпечнішими для бронетехніки... якщо ви цінуєте свою броню та екіпаж, вам потрібен "Арена-E".

"Немає жодних доказів встановлення систем Arena-E на власну техніку Росії в Україні, де вона втратила понад 5 тис. броньованих машин. Ймовірно, це пов’язано з нездатністю російської промисловості виробляти високотехнологічні системи в масштабах; проблема, яка загострюється дією міжнародних санкцій", — йдеться у звіті.

Читайте також

США виділять новий пакет військової допомоги Україні, Росія продовжує штурмувати Бахмут. 373 день війни. Онлайн

За добу армія РФ втратила 560 військових, літак, гелікоптер та понад 20 танків і бронемашин — Генштаб