"Реакція на бавовну". У Маріуполі окупанти розпочали "зачистку"

Фото: Telegram/Петро Андрющенко

В захопленому Маріуполі окупанти розпочали "зачистку" в одному з районів міста.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Окупанти прямо зараз розпочали чергову "зачистку" в районі ММК ім. Ілліча. Перша реакція на Маріупольську бавовну", — написав Андрющенко.

Він зазначив, що перекрито проспект Нікопольський, а весь рух транспорту скеровують на вулицю Макара Мазая. Також він повідомив, що по місту переміщується велика кількість військових з позначками Росгвардії.

"Контрпартизанські заходи по всьому Кальміуському району міста від перехрестя 7 проїзд/Металургів до перехрестя Металургів/Нікопольський", — повідомив радник міського голови. Також Петро Андрющенко закликав жителів Маріуполя уникати цей район, очистити телефон та змінити номери з +38 на код +7.

Що відомо про ситуацію у Маріуполі

В окупованому Маріуполі на телефони працівників бюджетних установ встановлюють програми для прослуховування розмов.

В окупованому росіянами Маріуполі мобілізують викладачів, які отримали російський паспорт

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни мобілізували до армії РФ перших трьох місцевих, які працювали у комунальному підприємстві "Автодор".

В тимчасово окупованому Маріуполі псевдоадміністрація "Мариупольского государственного университета" планують ввести вивчення теології та підготовку "духовних наставників".

У школах Маріупольського району усіх учнів 9 та 11 класів змушують отримувати паспорти РФ. Окупанти наголошують, що без паспорта школярі не отримають атестат.

У Маріуполі російська окупаційна влада розпочала повторну фільтрацію.

Російські окупанти посилили контроль на в’їзді у Маріуполь.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram