Видурили понад 90 млн грн під виглядом купівлі зерна. На Дніпропетровщині затримали групу підозрюваних в шахрайстві

На Дніпропетровщині викрили групу людей, які видурювали у підприємців гроші під виглядом купівлі вирощеної сільськогосподарської продукції – зернових та олійних культур. Про це сказано в повідомленні на сайті Державного бюро розслідувань.

За повідомленням, підозрювані знаходили підприємства, які як продають, так і купують сільгосппродукцію, імітували переговори між ними й після оплати товару забирали гроші собі.

"Створив злочинну організацію мешканець Дніпра, до її складу увійшли його родичі та знайомі. Для пошуку потенційних «клієнтів» шахраї також залучали представників фіскальних та правоохоронних органів які надавали необхідну інформацію з обмеженим доступом з інформаційно-телекомунікаційних систем та баз даних", — сказано в повідомленні.

За даними з ДБР, підозрювані ретельно готували злочини. Отримавши дані щодо чергового потенційного «клієнта», вони підробляли документи, а потім розігрували цілий «спектакль», наприклад – пропонували вищу за ринкову ціну на конкретний вид зернових культур тощо.

Наразі правоохоронці встановили чотири епізоди заволодіння грошима аграрників із Львівської, Полтавської та Хмельницької областей на загальну суму понад 92 млн гривень.

Організатору та шістьом членам злочинної організації повідомили про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Читайте також

У Запоріжжі правоохоронці виявили цех з виробництва наркотиків

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро