У Брюса Вілліса деменція — родина актора

. Брюс Вілліс у The Curzon Mayfair 9 січня 2019 року в Лондоні, Англія. (Фото David M. Benett/Dave Benett/WireImage)

У голлівудського актора Брюса Вілліса лікарі діагностували лобно-скроневу деменцію. Про це повідомила його родина в соціальних мережах.

У заяві в Instagram його сім'я висловила "найглибшу вдячність за вияви любові".

“З того часу, як навесні 2022 року ми оголосили про діагноз афазія, стан Брюса прогресував, і тепер у нас є більш конкретний діагноз: лобно-скронева деменція (відома як ФТД). На жаль, проблеми з комунікацією — це лише один із симптомів хвороби, з якою стикається Брюс. Хоча це і боляче, але це полегшення - нарешті мати чіткий діагноз”, — написала донька Вілліса Румер.

Читайте також: Як попередити появу деменції та як піклуватися про хвору близьку людину

Наприкінці березня 2022 року стало відомо, що американський актор Брюс Вілліс, зірка франшизи “Міцний горішок” та десятків інших бойовиків, залишить акторську діяльність після того, як йому діагностували розлад мовлення — афазію. Про це повідомила родина актора.

“Це справді складний час для нашої сім’ї, і ми дуже вдячні за вашу любов, співчуття та підтримку”, – йшлося у заяві родини Вілліса.

Афазія — це розлад, який найчастіше викликається інсультом. Також він може бути викликаний травмою голови або, в рідкісних випадках, неврологічним захворюванням, пояснила Reuters Бренда Репп, професор когнітивних наук з Університету Джона Хопкінса. За її словами, симптоми дуже різноманітні і можуть впливати на мовлення, розуміння та здатність читати. У деяких випадках афазію можна лікувати за допомогою логопедії.

Протягом своєї кар’єри голлівудський актор знявся у фільмах, які зібрали понад 2,5 мільярда доларів. Про це свідчать дані онлайн-бази IMDB. У 2006 році Вілліс отримав зірку на Голлівудській Алеї слави у Лос-Анджелесі, де вшановуть легенд кіно, телебачення та музики.

Народився Брюс Вілліс на військовій базі США в Німеччині в 1955 році, виріс у Нью-Джерсі. Популярним актор став після ролі приватного детектива Девіда Аддісона у фільмі “Місячне світло”.

Читайте також

Брюс Вілліс залишає акторську діяльність через хворобу — заява родини актора