МЗС Франції та Канади просять своїх громадян виїхати з Білорусі

Міжнародний пункт пропуску "Сеньківка" (Чернігівська обл.) на українсько-білоруському державному кордоні, фото: УНІАН

Міністерство закордонних справ Франції просить французьких громадян, які перебувають у Білорусі, негайно залишити країну. Інформація про це розміщена на сайті МЗС країни. МЗС Канади також рекомендує своїм громадянам залишити територію Білорусі.

“У контексті збройного наступу Росії на Україну та закриття білоруського повітряного простору, всі поїздки до Білорусі офіційно не рекомендуються. Французьким громадянам, які перебувають у Білорусі, рекомендується негайно залишити країну автомобільним транспортом через прикордонні переходи з Литвою, Польщею або Латвією”, — йдеться у повідомленні.

У разі необхідності пасажири, які прибувають повітряним транспортом, повинні звернутися за виїзною візою до Міністерства внутрішніх справ Білорусі, зазначили у французькому МЗС.

Кордони з Литвою та Латвією залишаються відкритими. Єдиним пунктом перетину кордону для подорожуючих до Польщі є Брест-Тересполь, додали у зовнішньополітичному відомстві.

Що кажуть про поїздки до Білорусі у МЗС Канади

"Уникайте будь-яких поїздок до Білорусі через ризик свавільного застосування місцевих законів та збройного конфлікту між Росією та Україною. Можливості Посольства Канади в Польщі надавати консульські послуги в Білорусі вкрай обмежені. Якщо ви перебуваєте в Білорусі, вам слід залишити країну комерційним шляхом", — звернулись до громадян Канади у зовнішньополітичному відомстві країни.

США рекомендують своїм громадянам негайно залишити РФ

Раніше стало відомо, що громадянам США рекомендують утриматись від поїздок до Росії, а тих, хто вже перебуває на території цієї країни закликають негайно залишити її. Про це йдеться у повідомленні посольства США в РФ.

"Не в’їжджайте до Росії через непередбачувані наслідки неспровокованого повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, потенційну можливість переслідувань і відбору громадян США для затримання посадовцями служби безпеки Росії, свавільне застосування місцевого законодавства, обмежені польоти до та з Росії, обмежені можливості посольства допомагати громадянам США в РФ та можливість тероризму", — йдеться в повідомленні.

Громадян США, які проживають або подорожують у Росії, закликають негайно виїхати.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Україна запровадила санкції проти 200 росіян, у Кремлі відклали нову хвилю мобілізації, 355 день війни. Онлайн

Вибір редакції