Як під постійними обстрілами працюють рятувальники у Бахмуті

Фото: Олексій Рева

Рятувальники Донеччини продовжують виконувати свою роботу у Бахмуті попри постійні обстріли. Через ситуацію у місті вони змінили місце дислокації, але це не впливає на їх роботу у прифронтовому місті. Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця ГУ ДСНС України в Донецькі області Вероніка Бахал.

"Рятувальники Донеччини працюють у Бахмуті та навколишніх населених пунктах за необхідності й виходячи з ситуації, яка склалась на момент виїзду. Фахівці ДСНС ліквідують пожежі, розбирають завали, підвозять воду й гуманітарну допомогу та за зверненням місцевих органів влади, в тому числі з прифронтових населених пунктів, проводять евакуацію", — зазначила Вероніка Бахал.

Рятувальники допомагають жителям Донеччини евакуюватись. Фото: ДСНС у Донецькій області.

Як розповіла Суспільному речниця, в результаті бойових дій на території області, деякі населені пункти Донеччини тривалий час залишаються без водопостачання. Тому рятувальники щодня здійснюють підвіз води місцевим, які цього потребують. Зокрема в Часів Яр та Бахмут.

Рятувальники привезли воду жителям Бахмута. Фото: ДСНС у Донецькій області.

Також 9 лютого, рятувальники Бахмутського гарнізону ліквідували божежі пожежі у Часівому Ярі, які виникли внаслідок обстрілу.

Фото: ДСНС у Донецькій області.

Що відомо про обстріли пожежної частини у Бахмуті

Пожежну частину у Бахмуті обстріляла російська армія 22 листопада 2022 року. Уламки від снарядів пошкодили пасажирське скло на пожежній автоцистерні, три вікна та облицювання трьох в'їзних воріт будівлі пожежної частини.

Читайте також

Залишився один лікар та чотири медичні сестри. Як рятувальники вивозять поранених з Авдіївки

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції