Над постачанням до України бойової авіації ще треба попрацювати — Зеленський

Доповнено
Президент Володимир Зеленський / Скріншот

Володимир Зеленський підбив підсумки "європейського марафону", який тривав три дні. Президент відвідав Велику Британію, Францію, Бельгію, Польщу та наголосив, що нова військова допомога від партнерів прибуде незабаром.

"Лондон, Париж, Брюссель – усюди я говорив цими днями про те, як посилити наших воїнів. Є дуже важливі домовленості, і ми отримали хороші сигнали. Це стосується як далекобійних ракет і танків, так і наступного рівня нашої співпраці – бойової авіації. Але над цим треба нам ще попрацювати", — зазначив Зеленський.

Він додав, що був радий побачити, як бійці ЗСУ в Британії "швидко навчаються керувати "Челенджерами".

"Фундаментальна зустріч відбулась у Франції з Президентом Макроном і канцлером Шольцом. Ми втрьох провели переговори – і це правильна розмова. Розкривати її деталі неправильно, але можна сказати, що ми почули один одного. Франція – Україну, Німеччина – Україну. Партнери почули нашу позицію, наші аргументи. Буде більше підтримки", — зазначив президент.

Зеленський зазначив, що пишається українською сміливістю і незламністю.

"Я пишаюся українською результативністю. Я пишаюся вами всіма – тими, хто воює та працює заради нашої держави, хто підтримує фронт і державу. Дякую всім вам!", — сказав президент.

Читайте також

РФ атакувала Україну ракетами, 35 країн вимагають відсторонення росіян і білорусів від Олімпіади. 352 день війни. Онлайн

Вибір редакції