Save the Children показали, як відбудовують ліцей у Бучі, де був штаб військ РФ

Фото: Бучанська міська рада

Представникам Міжнародної організації Save the Children показали, як в Бучі на Київщині відбудовують ліцей №3. Під час окупації війська РФ там розміщували свій штаб. Про це повідомила Бучанська міська рада.

Минулого року Save the Children долучилася до ремонту цього освітнього закладу. Фонд виділив більше, ніж 6 млн гривень на відбудову. Вже встигли замінити 260 вікон та 77 дверей.

Як зазначає місцева влада, капітальний ремонт корпусу старшої школи все ще триває, а у новому корпусі початкової школи вже проводяться навчання.

У закладі також облаштували укриття, зроблене фактично з нуля за гроші UNICEF.

Фото: Бучанська міська рада

Що відомо про відбудову Київщини

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня. Увечері 2 квітня у Міністерстві оборони офіційно повідомили, що усі населені пункти Київської області звільнили від російських військових.

Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі, що на Київщині. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень.

У вересні мер Бучі Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Ці будинки зазнали суттєвих руйнувань внаслідок російської військової агресії і не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в Бучанській громаді Київської області близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеню. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі на Київщині триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані і пошкоджені під час повномасштабного російського вторгнення. Нині вулиця Вокзальна — один будівельний майданчик для 11 осель.

Читайте також

На Київщині відновили майже 6,5 тис. об’єктів, пошкоджених внаслідок війни з Росією