Данілов відповів Медведєву щодо поділу України "за корейським сценарієм"

Секретар РНБО Олексій Данілов. Фото: УНІАН

Секретар РНБО Олексій Данілов відреагував на слова заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва про "корейський сценарій" для України. Про це він написав у Twitter.

"Україна – не Корея. Не буде ніяких 38-х та інших паралелей, чужих історій й нав’язаних ззовні сценаріїв. Координати руху "російському військовому кораблю" заданий, змін не передбачено, Сили оборони України працюють", — написав він.

Медведєв у своєму Telegram-каналі заявив, що Україна начебто розглядає можливість "корейського сценарію" у війні з Росією, щоб досягнути рівня Південної Кореї і сподіваючись на возз'єднання з окупованими територіями.

Але, за словами Медведєва, "розділ по 38-й паралелі створив дві самостійні країни", а для України "корейський сценарій" неможливий, бо окуповані території "увійшли до складу Росії — "держави, яка має повний суверенітет і найгрізнішу зброю".

Що відомо про висловлювання Медведєва

У вересні заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пригрозив Києву повною капітуляцією у відповідь на слова президента Володимира Зеленського, який заявив, що не планує переговорів Володимиром Путіним, який ставить ультиматуми. Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов порадив експрезидентові РФ шукати бункер і бути подумки з КНДР.

Наприкінці 2022 року Медведєв оприлюднив прогноз на 2023 рік, за яким Польща та Угорщина окупують західні області України, буде створено Четвертий Рейх, штати Каліфорнія та Техас відокремляться від США, а на власника Twitter Ілона Маска чекає перемога на виборах президента в низці штатів. Американський мільярдер назвав прогнози Медведєва на 2023 рік "епічними" і "абсурдними".

Читайте також

У Росії Путін створив нову посаду для експрезидента Медведєва. Що відомо