Пішов воювати, аби пришвидшити перемогу. Історія нацгвардійця, який обороняє Бахмут. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

. Нацгвардієць “Велес”, Бахмут, Донеччина. Фото:Національна гвардія України

Нацгвардієць з позивним "Велес" обороняє Донеччину з перших днів війни. Зараз з побратимами відбиває атаки росіян під Бахмутом. Військовий розповів про ворога та оборону міста.

У військкомат, згадує "Велес", пішов добровольцем.

"Я зібрав всю свою сім’ю і відвіз до батьків. Потрапив до військкомату самостійно, на своєму натхненні пішов захищати своїх рідних та свою країну. Спершу мене відправили до військової частини у Полтаву. Я рвався, щоб дуже справно володіти зброєю, мене багато чого навчили", — розповідає "Велес".
Нацгвардієць “Велес”, Донеччина. Фото:Національна гвардія України

Наразі військовослужбовець зі своїм підрозділом на найгарячішій точці фронту — у Бахмуті. До цього захищали Новоселівку.

"В той час там воювали бойовики так званої "ЛНР" і "ДНР". Коли йде бій, іде "броня" попереду, позаду йде піхота, якщо підбивають якусь "броню", або танк загоряється, то вони тікають, їм страшно, вони бояться", — розповідає "Велес".

Наразі на Бахмутському напрямку зустрічаються й штатні російські формування, розповідає "Велес".

"Це десант — навчені фахівці, які не відступають і не здаються. Вони поляжуть, але в полон вони не здадуться. "Вагнер" — це такі ж самі, як "ЛДНР", вони боягузи. Так вони йдуть в бій, їм там пообіцяли гроші, можливо свободу пообіцяли, але вони отримують від нас "на горіхи" і відповідно залишаються десь позаду", — розповідає військовослужбовець.

Мотивує на фронті, каже гвардієць, родина.

"Сили та наснаги мені дає в першу чергу моя сім’я. Вони повинні бути вільними та щасливими. Воюю за них, за Батьківщину. Україна мені по серцю, я б навіть, якщо знаходився за кордоном десь однозначно повернувся б сюди й однозначно й надалі воював би за країну".

Військовій каже, воювати пішов, аби пришвидшити перемогу.

Читайте також

Бої в Бахмуті. Бійці бригади "Холодний яр" розповили про цивільних у місті та трофейну техніку

Одна з найстаріших у місті. Після обстрілу росіян згоріла будівля Донецькгеології у Бахмуті

У Бахмуті волонтери потрапили під обстріл, серед них були іноземні громадяни

У Бахмуті залишається близько 200 дітей — поліція

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram