На відновлення електромереж Чернігівщини витратили понад 57 мільйонів гривень: скільки необхідно на ремонт у 2023 році

ФОТО: gettyimages

На відновлення електромереж Чернігівської області у 2022 році витратили понад 57 мільйонів гривень. Про це повідомляє АТ "Чернігівобленерго" у своєму Telegram-каналі.

Щодо зруйнованих і пошкоджених росіянами об’єктів електропостачання, то після обстеження на Чернігівщині їх нарахували близько тисячі:

  • Чернігівське РЕМ — 372 об'єкти;
  • Чернігівське МЕМ – 329 об'єктів;
  • Корюківське РЕМ – 53 об'єкти;
  • Корюківське РЕМ – 53 об'єкти,
  • Бахмацьке РЕМ – 36 об'єктів;
  • Бахмацьке РЕМ – 36 об'єктів,
  • Електричні мережі 35-110 кВ — 54 об’єкти.

На підсумковій річній нараді у "Чернігівобленерго" дійшли висновку, що для приведення пошкоджених об’єктів у відповідність до вимог нормативних документів на 2023 рік необхідні не менш ніж 765 мільйонів гривень.

"У теперішніх реаліях перед нами стоять зовсім інші завдання – знайти внутрішні резерви, внутрішні можливості, щоб і надалі відновлювати пошкоджені мережі й забезпечити своїх споживачів якісним і дуже хотілося б, щоб ще й безперебійним електропостачанням. Маємо деякі запаси матеріалів, які дісталися товариству як гуманітарна допомога від міжнародних партнерів, їх ми й маємо використати по максимуму, щоб пережити цей складний період", – говорить технічний директор АТ "Чернігівобленерго" Сергій Фелик.

Щодо індексу середньої тривалості відключення електропостачання для кожного споживача Чернігівщини, який скорочено називають SAIDI, то його показники у 2022 році покращилися у порівнянні з 2021 роком.

Читайте також

"Чернігівобленерго" отримало 7 тонн обладнання для відновлення електропостачання

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.