СБУ перевіряє наявність російського паспорта у депутатки Сумської міськради

Фото зі сторінки Марини Нагорної у Facebook

Управління Служби безпеки України в Сумській області у відповідь на запит журналістів Суспільного повідомило, що відомство отримало інформацію, щодо можливої наявності у депутатки Сумської міської ради Марини Нагорної паспорта громадянки Російської Федерації та реєстрації її індивідуальним підприємцем.

“Наразі регіональним органом у межах компетенції проводяться заходи щодо перевірки цієї інформації. У разі підтвердження цих даних Управлінням будуть вжиті заходи, передбачені чинним законодавством України”, — повідомили в УСБУ в Сумській області.

У грудні 2022 року видання “Апостроф” оприлюднило скріншоти російського та закордонного паспорта, які нібито належать депутатці Сумської міськради Марині Нагорній.

За допомогою російських відкритих реєстрів ми перевірили документ із номером 952951 та серією 4613. У відповідь отримали повідомлення, що цей паспорт серед недійсних не значиться.

Суспільне Суми

29 грудня на своїй сторінці у Facebook депутатка зазначила, що інформація про наявність у неї російського паспорта — фейк.

Screenshot зі сторінки Марини Нагорної у Facebook

Суспільне звернулося до Марини Нагорної за коментарем з цього приводу за номером, вказаним на сайті міської ради, але поки що депутатка коментаря не надала. Проте Суспільне готове надати їй можливість висвітлити свою позицію.

Що відомо про Марину Нагорну

  • З грудня 2016 р. по теперішній час Марина Нагорна — керівник секретаріату Сумської територіальної організації Політичної партії "Європейська Солідарність".
  • З лютого 2016 по квітень 2016 року була радником патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації.
  • З березня 2015 по лютий 2016 року Марина Нагорна була заступником голови Сумської районної державної адміністрації.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції