Волонтери з Черкас привезли медикаменти у стабілізаційний пункт Бахмута

Фото: Суспільне Донбас

Ліки та медичні "розхідники" привезли волонтери у Бахмут для стабілізаційного пункту, куди привозять поранених військових. Місцевим жителям доставили їжу та акумулятори.

19-річний Руслан Матвєєв — волонтер благодійного фонду “Одіссей Черкаси” перелічує все, що жителям та оборонцям прифронтового міста: продукти, одяг, термоси, медикаменти.

"Просили військові в шпиталі — термоси. Деякі старі, совдеповські, деякі нові — пластикові. А куртки нам дали, бо деяких військових привозять туди без одягу, а коли їх відправляють, їх треба в щось одягти", — розповідає Руслан.

Волонтери з вересня їздять до Бахмута майже щотижня. Гуманітарну допомогу, каже Руслан, збирають на прохання місцевих жителів та медиків і везуть до військових лікарів та пунктів обігріву.

"Звозимо ми в основному розхідні матеріали: шприци, розчини, стерофундин, натрій, ті що використовуються найбільше, а для цивільних: їжа, одяг теплий, сірники. Просять дрова для розпалення, картон. Можуть після розвантажування забрати картон і в себе в дев'ятиповерхівці розтопити піч або буржуйку", — додає волонтер.

За його словами, на допомогу для жителів Бахмута збирають донати людей.

"Зараз, коли війна, ти або служиш, або працюєш на армію. Ми максимально намагаємося працювати на армію. І поки війна, ми будемо цим займатися постійно, поки війна не закінчиться перемогою", — каже Руслан.

90% жителів Бахмутської громади виїхали. В місті ще залишається близько 8 тисяч людей.

Читайте також

ЗСУ не виходитимуть із Бахмута — Генштаб

Військові РФ обстрілювали Бахмут з танка. ЗСУ знищили машину окупантів

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram