На Київщині судитимуть підрядницю, яка привласнила майже пів мільйона гривень бюджетних коштів

Фото: Pixabay

Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно незаконного привласнення майже пів мільйона гривень бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури.

Зазначається, що підрядниця, відповідно до умов укладеного з бюджетною організацією договору, зобов’язалася виконати ремонт прибудинкової території кількох будинків на території Коцюбинської селищної ради. При цьому, ремонтні роботи на об'єкті на той час вже були виконані та не потребували фінансування з місцевого бюджету.

Слідство встановило, що жінка внесла до акту приймання виконаних будівельних робіт відомості щодо обсягів виконаних робіт та склала довідку про їх вартість. Потому з місцевого бюджету на її рахунок було перераховано майже пів мільйона гривень.

"У подальшому, з метою легалізації привласнених бюджетних коштів, остання здійснила фінансову операцію на користь іншої фізичної особи-підприємця",— йдеться у повідомленні.

За ч. 4 ст. 191Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ч. 1 ст. 209Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом Кримінального кодексу України підозрюваній загрожує строк до восьми років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади.

Що відомо про про розтрату бюджетних коштів на Київщині

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора товариства з обмеженою відповідальністю. Його підозрюють у привласненні понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів під час ремонту пологового будинку.

Старшому інспектору відділу технічного нагляду одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.

Голові сільради у Макарівському районі Київської області повідомлено про підозру у розтраті більше 400 тисяч гривень під час ремонту дороги. Роботи в повному обсязі не були виконані, але підозрювана підписала акт та довідку про вартість будівельних робіт з недостовірною інформацію.

Читайте також

У Софії Київській запрацює коворкінг: що пропонують

До Києва прибули мери чотирьох європейських столиць

Програма "Доступні ліки" не лише працює під час воєнного стану, а й розширюється — Гінзбург