У Румунії затримали кікбоксера Ендрю Тейта: він видав себе постом у Twitter, у якому вихвалявся перед Гретою Тунберг

ЗМІ
Американсько-британський впливовий діяч соціальних мереж і колишній професійний кікбоксер Ендрю Тейт, фото: Twitter Andrew Tate

У Румунії 30 грудня за підозрою у торгівлі людьми заарештували громадян Великої Британії братів мільйонерів Ендрю та Трістана Тейтів. Ендрю Тейт видав своє місце перебування публікацією у Twitter, у якому вихвалявся перед екоактивісткою Гретою Тунберг.

Про це повідомляє румунський телеканал Digi 24.

"Будь ласка, дай мені свою адресу електронної пошти, щоб я міг надіслати повний список моїх автомобілів, включно з їхніми величезними кліматичними викидами", — написав Тейт 27 грудня, звертаючись до Тунберг.

Поліція у публікації помітила дві коробки з-під піци, на яких була назва румунської мережі швидкого харчування Jerryʼs Pizza.

У чому обвинувачують братів Тейтів

Ендрю та Трістан Тейти підозрюються в організації злочинної організації з метою торгівлі людьми на території Румунії, а також інших держав, таких як Сполучені Штати та Велика Британія.

У румунській прокуратурі зазначають, що учасники злочинного угруповання "вербували" британських громадян — переважно молодих жінок, запевняючи їх у щирості своїх почуттів, а потім злочинці за допомогою актів фізичного насильства та психічного примусу сексуально експлуатували жінок, змушуючи зокрема зніматися у порнографічних відео, що згодом розповсюджувалися у соціальних мережах.

Окрім Тейтів, були затримані також дві громадянки Румунії за підозрою у співучасті у справі. Одна з них — колишня поліцейська.

Ендрю Тейт також проходить обвинувачуваним у кількох справах про згвалтування.

Що відомо про Ендрю Тейта

Еморі Ендрю Тейт III — американсько-британський впливовий діяч соціальних мереж і колишній професійний кікбоксер. Після своєї кар’єри кікбоксингу Тейт перейшов до маркетингу впливу, що викликало суперечки через женоненависницькі заяви на такі теми, як сексуальне насильство.

Зокрема у 2016 році Тейта вилучили з сімнадцятого сезону "Великого брата" після публікації відео, на якому Тейт б’є жінку ременем. Також спортсмен заявляв, що депресія не є справжньою хворобою, а жертви сексуального насильства також несуть відповідальність.

Тейт — син шахіста Еморі Тейта.