У дитсадках, школах та профтехучилищах Івано-Франківської громади підняли ціну за харчування

Фото: Facebook/Вікторія Дротянко

З 1 січня 2023 року у дитсадках, школах та профтехучилищах Івано-Франківської громади підняли ціну за харчування. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 грудня на сесії міськради.

За словами директорки департаменту освіти й науки міськради Вікторії Дротянко, ціни на шкільне харчування у навчальних закладах Івано-Франківська востаннє змінювали у 2020 році.

"В середньому вартість для батьків зросте на 20 грн у день в школах і на 14 грн в садочках", — пояснила Дротянко.

У закладах дошкільної освіти та дошкільних групах батьки платять за харчування 70%, 30% – місцевий бюджет. Розмір батьківської плати становитиме:

  • 52 грн/день – у  дошкільних групах (від чотирьох до шести (семи) років) закладів дошкільної освіти загального типу, дошкільних групах закладів загальної середньої освіти;
  • 44 грн/день – у групах раннього та молодшого дошкільного віку (від двох до чотирьох років) закладів дошкільної освіти загального типу, дошкільних групах закладів загальної середньої освіти;
  • 65 грн/день – у дошкільних групах санаторних закладів дошкільної освіти для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції після 6-місячного оздоровлення;
  • 39 грн/день – у дошкільних групах (від чотирьох до шести (семи) років) закладів дошкільної освіти загального типу, закладів загальної середньої освіти із 6-годинним перебуванням та 2-разовим харчуванням дітей;
  • 50% від встановленого розміру плати за одне відвідування в день залежно від типу закладу та вікової групи для дітей із сімей, що мають трьох і більше дітей.

Вартість харчування для школярів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання, які проживають на території громади становитиме:

  • 6-11 років — 60 грн/день на одну дитину (сніданок – 28 грн/день, обід – 32 грн/день);
  • 11-14 років — 65 грн/день на одну дитину (сніданок – 30 грн/день, обід – 35 грн/день);
  • 14-18 років — 70 грн/день на одну дитину (сніданок – 33 грн/день, обід – 37 грн/день).

Також зросте вартість гарячого харчування для учнів, які навчаються у закладах професійно-технічної освіти денної форми навчання та проживають на території громади. Вона становитиме 70 грн/день на одну дитину (сніданок, обід, полуденок/вечеря).

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!