Підбиватимуть підсумки війни: Путін проведе засідання Міноборони

. Президент Росії Володимир Путін, 17 грудня 2022. Фото: AP

Президент РФ Володимир Путін проведе розширене засідання колегії Міноборони, на якому "підіб'ють підсумки діяльності ЗС РФ у 2022 році, а також поставлять завдання на наступний рік".

"З основною доповіддю виступить міністр оборони Сергій Шойгу. Він доповість про хід проведення спеціальної військової операції, кількість озброєння та військової техніки, що надійшла до військ у році, що минає, будівництво військової інфраструктури, результати міжнародної діяльності військового відомства та соціальної захищеності військовослужбовців", — йдеться в повідомленні на сайті Кремля.

Що відомо про вторгнення Росії в Україну

Станом на 20 грудня за даними Генштабу Росія втратила на війні з Україною близько 99 230 військових. За добу Сили оборони ліквідували 430 військовослужбовців РФ. Крім цього, за майже 10 місяців повномасштабного вторгнення Росія втратила 2995 танків, 218 літаків, 266 гелікоптерів, 1680 БПЛА та 16 кораблів.

21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав правосуб'єктність "ЛНР" і "ДНР" і заявив, що їх визнають у межах Донецької та Луганської областей. Він також підтвердив, що це означає крах Мінських домовленостей. За три дні, 24 лютого 2022 року, Путін заявив, що Росія вводить війська на територію України з метою проведення “військової операції з денацифікації та демілітаризації”. Одразу після цього звернення близько 5 ранку війська РФ почали обстрілювати об’єкти інфраструктури по всій Україні, а також житлові квартали.

Війна. Усі останні новини