На кропивницьких автостанціях через ожеледицю відмінили частину рейсів

Суспільне Кропивницький

На кропивницькій автостанції №2 через ожеледицю відмінили 60 зі 100 рейсів. Диспетчерка автостанції Світлана Чижик розповіла Суспільному, що найбільше скасували їх з півдня області. У довідковій автовокзалу №1 про кількість відмінених рейсів розповісти відмовились.

Автостанція №2

Квитки на автобуси продавали у двох касах. Зі слів диспетчерки, скасовували рейси після того, як їм телефонували водії: "З Долинської телефонував водій, з Новоукраїнки, Адабаш – це теж Новоукраїнський напрямок, Кетрисанівка і Криничне – Бобринецький напрямок, Криничувате теж. Новомиргород, Мала Виска. Новоукраїнка – приїхали, з Новоукраїники не всі. Поїхали автобуси у Листопадове – Новомиргородський напрямок, Одесу, Підвисоке".

Валентин Гліжинський приїхав із села, що за 30 кілометрів від Кропивницького. З його слів, автобус із села Оситняжка Кропивницького району їздить: "Нормальна дорога. Думаю, в нас дорожники працюють. Перевізник – нормальний чоловік – щоб не сталося, він постійно працює".

Водій автобуса Леонід Кульпека сказав, що через ожеледицю приїхав на десять хвилин пізніше: "На Володимирівку їжджу. Слизько – страшне. Особливо вранці. Ніхто нічого не посипає. Лід суцільний. Їхали потихеньку, а куди ж дінемось".

Читайте також: Травми, стан доріг і тротуарів, рух громадського транспорту. Наслідки ожеледиці у Кропивницькому.

Автовокзал №1

Працівниця автовокзалу №1 Наталія Карданець говорити на камеру відмовилась. Не на камеру сказала, що через ожеледицю на рейси не виїхали чотири автобуси з 60: Олександрія-Кропивницький, Кропивницький-Олександрія, Петрове-Кропивницький та Кропивницький-Петрове.

Водій автобуса Кропивницький-Світловодськ Степан Боднар розповів, що їде за графіком: "З вечора було слизько, потрібно було бути обережним за кермом. Посипали увечері. Сьогодні вже плюсова температура, вже більш-менш нормально".

Що відомо

З опівночі до 5:00 8 грудня на дорогах Кіровоградської області працювали 73 машини служби автомобільних доріг. Через ожеледицю на двох ділянках зупиняли рух.

Рятувальники вночі та вранці витягли з ускладнених ділянок доріг дев’ять вантажівок, автобус і п’ять легкових автомобілів, розповіла речниця служби з надзвичайних ситуацій в регіоні Оксана Мачак.

На 20:00 проїзд дорогами області забезпечений в усіх напрямках. Це дані від заступниці начальника служби автомобільних доріг в регіоні Жанни Петрович.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб