"Серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян": Залужний привітав військових із Днем ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний. Фото: УНІАН

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав українських військовослужбовців із їхнім професійним святом.

Про це він заявив у відеозверненні 6 грудня.

"Про що я думаю, а точніше, про кого я думаю у День Збройних сил України? Передусім — про полеглих побратимів і посестер, та про їхні сім’ї. Ці думки краять моє серце як головнокомандувача, і як батька, чоловіка та сина. Вони змушують повсякчас оглядатися на пройдений нами шлях довжиною у майже 9 років", — зазначив Залужний.

За його словами, цей шлях залитий кров’ю, сповнений страждань та болю, однак саме він веде Україну вперед, щоб помститися і перемогти.

"Кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку ми платимо за свободу, я збираю всю волю в кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити в нього бажання будь-коли в майбутньому посягати на нашу свободу. І я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі, міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію. Серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу", — наголосив головнокомандувач.

Відтак Залужний привітав українських військових із Днем Збройних сил.

"Дорогі солдати, сержанти й офіцери, працівники і ветерани Збройних сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу перемогу", — наголосив він.

Читайте також

День ЗСУ: що варто знати про українську армію

Вибір редакції