105-ій бригаді тероборони вручили бойовий прапор

Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

105 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України отримала бойовий прапор. Про це повідомили на сторінці бригади у Фейсбуці.

Командувач Сил ТрО ЗС України генерал–майор Ігор Танцюра вручив прапор командиру бригади полковнику Євгену Фоменку. Це відбулося під час офіційних заходів у Києві.

105-ій бригаді тероборони вручили бойовий прапор. Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

"У грамоті, підписаній президентом України йдеться: "Вручити бойовий прапор 105-й бригаді Територіальної оборони як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську Державу", – йдеться у повідомленні.

105-ій бригаді тероборони вручили бойовий прапор. Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній поблагословив військових Збройних сил України повернутись додому живими та з перемогою. Він освятив бойові прапори, які були їм вручені.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній поблагословив військових. Фото: 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ

Що відомо

105 окрема бригада територіальної оборони Сил ТрО ЗСУ сформована 27 червня 2018 року. Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці бригади у складі підрозділів беруть участь в бойових діях, звільняють захоплені українські території на різних ділянках фронту. Командиром бригади на даний час є полковник Євген Фоменко. Офіцер з 2014 року виконував завдання в зоні проведення АТО, де пройшов шлях від командира взводу до командира зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

Читайте також