Нардепка від колишньої ОПЗЖ Льовочкіна склала свій мандат

Юлія Льовочкіна. Фото: Опозиційний блок

Депутатка Верховної ради та членкиня депутатської групи "Платформа за життя та мир" (колишня фракція "Опозиційна платформа — За життя") Юлія Льовочкіна спрямувала подання про дострокове припинення її повноважень як нардепа.

Про це повідомляє пресслужба групи.

"Народний депутат України, член постійної делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи, заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Юлія Володимирівна Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень", — йдеться у повідомленні.

Пресслужба "Платформи за життя та мир" зазначила, що Льовочкіна ухвалила таке рішення "у зв’язку зі сімейними обставинами".

"Насамперед я хочу висловити велику вдячність виборцям, які довірили мені їх представляти. Щиро дякую моїм друзям і колегам по Верховній Раді України та Парламентській Асамблеї Ради Європи, з якими мала честь працювати протягом п’ятнадцяти років. Моє рішення прийняте у зв’язку із сімейними обставинами", — зазначила Юлія Льовочкіна.

Юлія Льовочкіна — політикиня, депутатка Верховної ради VI — IX скликань у різні роки від "Партії регіонів", "Опозиційного блоку", "Опозиційної платформи — За життя", рідна сестра політика, нардепа державного діяча, ексголови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

У серпні журналісти Української правди повідомляли, що, за їхньою інформацією, Сергій Льовочкін виїхав з України та нині проживає у Франції неподалік від Ніцци в муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра.

Читайте також

"Батальйон Монако": Столар пояснив, як опинився за кордоном під час війни

Вибух в українському посольстві в Мадриді, Starlink ввозитимуть в Україну без мит. 280 день війни. Онлайн