"Ви нас обстрілюєте, тепер ви й захищайте": у Дніпрі жінка заклала вікна російськими книгами

Ексклюзивно
Фото: Суспільне Дніпро

Будинок Тетяни зазнав руйнувань під час російської атаки на приватний сектор у Дніпрі 26 листопада. До цього руйнувань від російських снарядів зазнала і оселя Тетяниної доньки. Жінка розповіла Суспільному: аби убезпечитися від уламків скла в разі можливого обстрілу, вона заклала вікна російськими книжками, які мала вдома.

Українські книжки зі свого будинку жінка віддала до однієї зі шкіл. Російські книжки у закладі не прийняли.

"Я їх позв'язувала, вони лежали-лежали, а тоді думаю: раптом буде падати щось, не дай Боже, а я тут сплю. Так хоч скло будуть стримувати, а тоді дивлюся – російські, кажу: "Ну от, гади, ви нас обстрілюєте, тепер ви й захищайте". Українські ж ні одною сюди книжки не покладу", – каже жінка.

Внаслідок ракетного удару по Дніпру, що стався 26 листопада, будинок Тетяни пошкодило. Жінка каже: довелось вилазити з будинку через вікно, бо двері заклинило.

"Я йшла чай поставити, а позаду мене бабахнуло і вилетіли два вікна. Все скло в хату, я з переляку, в чому була – до дверей, їх заклинило, я вийти з хати не можу. Тоді відкрила вікно, пригнула у низ, вискочила, а тут дим, палає все", – розказала дніпрянка.

Нові вікна встановлювати поки не буде, каже Тетяна, лише закриє їх фанерою. З цим їй допомагає син та його друзі.

"Я так до весни буду жити. Мені тільки скажуть що війна закінчилася: мені й вікон не треба буде. Скажуть лягай жива, щоб війна закінчилась, я й ляжу, аби вона тільки закінчилась", – сказала жінка.

Внаслідок ракетного удару по Дніпру зруйновано сім житлових будинків. На місці події працюють рятувальники.

Що відомо

  • Вранці, 26 листопада, російська армія вдарила ракетами по Дніпру. Вони влучили у житловий сектор та у складське приміщення.
  • Внаслідок удару по житловому сектору поранені 13 людей. Четверо з них перебувають у лікарні. Серед них 17-річний хлопець.
  • Рятувальники продовжують розбирати завали на місці влучання ракет. Є ймовірність, що там може перебувати людина.

Читайте також

Вибух у Дніпрі: що розповідають очевидці

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро