Волинець, якого оголосили в розшук, заявив, що він у лікарні

Михайло Волинець. Фото: УНІАН

Народний депутат від "Батьківщини", голова Національної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що він у лікарні Києва. Раніше НАБУ оголосило його в розшук.

24 листопада Волинець у фейсбук повідомив, що він госпіталізований з 16 листопада.

"Якщо коротко. З 16 листопада госпіталізований, перебуваю на лікуванні у медзакладі міста Києва. Мені зробили операцію, але я на зв’язку. (Наскільки це технічно можливо в сьогоднішніх умовах)", — написав він.

Волинець заявив, що йому не вручали повістки чи підозру.

"Ніхто не вручав мені ані повістки, ані підозри. Вже тиждень я на лікарняному. Після одужання зустрінусь з детективами НАБУ. Загалом важко щось коментувати, бо не бачив матеріалів справи. Про те що мене «оголосили у розшук» сам дізнався із засобів масової інформації. Трохи пізніше, буде краще зі зв’язком - напишу детальніше", — додав Волинець.

Що відомо

24 листопада повідомлялось, що Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук народного депутата України Михайла Волинця. Депутата підозрюють у недостовірному декларуванні. На початку року повідомлялося, що Волинець не задекларував користування Toyota Highlander вартістю понад мільйон гривень, зареєстрованим на його сина. Інформацію підтвердила перевірка, проведена Національним агентством із запобігання корупції.

Читайте також

У Кривому Розі через вимкнення електрики під землею лишаються шахтарі