Через ракетну атаку на Дніпропетровщині перебої зі світлом та водою. Лікарні області підключили до генераторів

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Через ракетну атаку на Дніпропетровщині сталися аварійні відключення електрики. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

За його словами, через різке зниження напруги у мережі сталися аварійні відключення електрики по всій області. Знеструмлені водоканали, є перебої з водою.

"Ракети росіян уразили енергетичну інфраструктуру країни", – зазначив він.

Усі стаціонари лікарень області працюють на генераторах, з електрикою усі операційні, пологові та реанімаційні відділення, повідомив Валентин Резніченко.

У Дніпрі лікарні підключили до генераторів, повідомив міський голова Борис Філатов. Також зазначив, що за можливості варто зробити запас води.

У Кривому Розі введено в дію план роботи при повній відсутності електроенергії, повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Лікарні піжключені до генераторів. Водозабори та насосні станції, невеликі котельні теж на генераторах.

"Великі котельні, які живляться від високовольтних ліній, на генераторах працювати не можуть. Люди з метро вже виведені. Прошу керівників підприємств усіх форм власності та видів діяльності відпустити людей додому та допомогти дістатися", – повідомив він.

Електротранспорт у місті не працює.

Читайте також

На Дніпропетровщині розпочалися екстрені відключення світла

Масована атака по інфраструктурі, визнання РФ спонсором тероризму, "пункти незламності". 273 день війни. Онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро