У Молдові масові відключення світла внаслідок ракетних ударів РФ по Україні

Оновлено
. Суспільне Луцьк

Внаслідок ракетних ударів РФ по Україні у Молдові почалися масові відключення електроенергії. Про це повідомив прем'єр-міністр країни Андрій Спіну.

"Сьогодні маємо повторення ситуації від 15 листопада. На тлі бомбардування Росією української енергосистеми минулої години маємо масштабні відключення електроенергії по всій країні", — написав він у Facebook.

За словами Спіну, Moldelectrica працює над відновленням підключення до електрики.

Жителі Кишинева підтвердили Суспільному відключення світла у місті.

Президентка Молдови Санду прокоментувала відключення світла у Молдові після ракетних ударів РФ по енергосистемі України.

"Росія залишила Молдову в темряві. Війна Росії в Україні вбиває людей, знищує ракетами житлові будинки та енергетичну інфраструктуру. В Україні продовжуються атаки. Люди дістають своїх поранених з-під завалів. І вони оплакують своїх померлих близьких. Життя людей не повернути назад", — заявила вона.

Санду наголосила, що електропостачання можна відновити, але Молдова не може довіряти режиму, який навмисно вбиває людей.

"Виправимо технічні проблеми і знову буде світло. Всі державні установи працюють над цим. Ми не можемо довіряти режиму, який залишає нас у темряві та холоді, який навмисно вбиває людей заради простого бажання тримати інших людей бідними та смиренними. Як би важко не було зараз, наш єдиний шлях, майбутній шлях Республіки Молдова, має залишатися до вільного світу", — заявила президентка Молдови.

Що відомо

23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни.