Львівські прокурори викрили нелегальну тютюнову фабрику на Волині

Львівська обласна прокуратура

Львівські прокурори викрили нелегальну тютюнову фабрику у Волинській області. Там виготовляли до 20 тисяч пачок цигарок щодоби. Продукцію зберігали та збували у Львівській та Волинській областях. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідчих, фабрика розташовувалась в одному із віддалених сіл. Там була змонтована професійна лінія підготовки сировини, застосовувалось дороговартісне обладнання. Територія була огороджена високим парканом, за нею велось відеоспостереження, працювала сучасна система сигналізації. Окрім того фабрику патрулювала охорона.

"Прокурори та слідчі, які тривалий час вели спостереження за об’єктом, напрацювали план спеціальної операції щодо проникнення на його територію. Під час обшуків правоохоронці вилучили лінію для виробництва тютюнових виробів, лінію для їх пакування, понад 59 тисяч пачок сигарет, понад 5,5 тонн тютюну, папір, фільтри і комплектувальні матеріали", — йдеться у повідомленні.

Загальна вартість вилученого становить близько 20 мільйонів гривень.

Обладнання на якому незаконно виготовляли сигарети. Львівська обласна прокуратура

Наразі правоохоронці вирішують питання щодо призначення відповідних експертиз, накладення арешту на майно.

Триває досудове розслідування за фактом виготовлення та збуту тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку (ч. 1 ст. 199 КК України).

Читайте також

У Львові судитимуть двох чоловіків за розповсюдження наркотиків

На Львівщині викрили канал контрабанди автозапчастин