Кулеметниця з Прикарпаття написала лист для благодійного вечора у США, де збирали гроші для ЗСУ

Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

Кулеметниця 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців Оксана Рубаняк з Прикарпаття написала лист для благодійного вечора "Supporting Wounded Defenders of Ukraine Gala" у Вашингтоні. На ньому збирали 70 тис. доларів США на реабілітаційні програми для українських військових, повідомила Оксана Рубаняк у Facebook.

Окрім допомоги пораненим військовослужбовцям, на зібрані гроші також планують придбати модульні зовнішні фіксатори для лікування поранень та профілактики ампутацій.

На сайті Американської торговельної палати в Україні написали, що благодійний вечір "Supporting Wounded Defenders of Ukraine Gala" відбувся 11 листопада 2022 року. Захід провели в історичній будівлі Клубу армії та флоту, поблизу Білого дому у Вашингтоні.

Лист української захисниці зачитали на відкритті благодійного вечора.

"Привіт, мене звати Оксана Рубаняк, і мені 19 років. Я зараз не гуляю парком, не співаю пісень біля багаття, не сиджу за партою в університеті та й взагалі не роблю нічого звичного для моїх ровесників. Саме зараз я відклала автомат, щоб написати вам", — йдеться у листі кулеметниці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

У тексті військовослужбовиця розповідає про те, як двоє її побратимів отримали поранення на фронті й загинули. Поліг на полі бою і її 20-річний друг.

Кулеметниця 72 ОБМр ім. Чорних Запорожців Оксана Рубаняк. Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

"Мій лист більше схожий на некролог, проте — це мої реалії. Щодня на фронті гинуть відважні сини та доньки нашої держави, які захищають світ від навали ординців. Ця війна стосується не лише України, а й цілого світу", — написала Оксана Рубаняк.

Увесь зміст листа можна прочитати на сторінці кулеметниці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у Facebook.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!