Як Покровській громаді допоможе нова фільтрувальна станція

Фото: ДСНС України в Донецькій області

Нове альтернативне джерело чистої води відтепер є у Покровську. В місті постійні перебої з водою через обстріли фільтрувальної станції. Окрім того, її подають раз на чотири дні за графіком. Днями на одній з водойм громади встановили водоочисну установку ірландського виробництва.

Про це повідомляє ДСНС України в Донецькій області.

"Дана станція призначена для забезпечення мінімального видалення мулу та інших шкідливих домішок, а також для УФ-дезінфекції вихідної води. Продуктивність установки складає від 25 м³/год до 55 м³/год, у залежності від забруднення води та температури на вулиці. Ця установка встановлена на одній з природних водойм громади", — йдеться у повідомленні.

Централізоване водопостачання громади забезпечує Карлівська фільтрувальна станціяКарлівська фільтрувальна станція постачає воду у Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівку, Покровськ, Селидове, Українськ та прилеглі селиша., яка неодноразово припиняла працювати через обстріли армії РФ.

Як пояснив Суспільному заступник міського голови Покровська Олександр Добровольський, нову фільтрувальну станцію вже підключили. Альтернативне джерело чистої води допоможе забезпечити жителів двох селищ.

"Поки працює Карлівська фільтрувальна станція, громада отримує воду за графіком та продовжує пошуки альтернативних джерел водозабезпечення. Один з варіантів є ця мініфільтрувальна станція, яку надало ДСНС. Ми її змонтували і підключили. Очікуємо на результати проб води, щоб надалі запустити її до системи", – розказав Олександр Добровольський.

У Покровській громаді запускають альтернативні джерела водопостачання. Фото: ДСНС України в Донецькій області

За словами заступника, з цього джерела громада розраховує забезпечити водою жителів у селищах Шевченко та частково Першого Травня.

"У порівнянні з промисловими масштабами, ця контейнерна фільтрувальна установка очищуватиме невелику кількість води. Однак вона дозволить забезпечити водою до тисячі абонентів", — підкреслив Добровольський.

У Покровській громаді запускають альтернативні джерела водопостачання. Фото: ДСНС України в Донецькій області

Що відомо

  • У Покровську 4-го листопада комунальники запустили всі котельні — у місті офіційно стартував опалювальний сезон.
  • Через обстріли російської армії вночі було знеструмлено Карлівську фільтрувальну станцію. Припинено водопостачання у Покровськ, Добропілля та Селидове.
  • У Покровську, аби забезпечити людей водою, бурять свердловини та розробляють проєкт з очищення шахтних вод.
  • У Покровську у результаті ракетного удару армії РФ, який стався 3 листопада, загинула одна людина, шестеро людей отримали поранення. Також частина міста залишилась без електрики.

Читайте також

Донецька влада закликає жителів евакуюватись. Перелік областей, до яких можна виїхати.

Обстрілювали протягом години: які наслідки обстрілу Часового Яру.

Армія РФ завдала по Донеччині 19 ударів та обстріляла 12 населених пунктів