На Київщині лікарні отримали медобладнання від проєкту Світового банку

Фото: КОВА

13 закладів охорони здоров’я Київщини отримали медичне обладнання та медичні вироби завдяки проєкту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей", що реалізує Міністерство охорони здоров’я у співпраці зі Світовим банком. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської обласної військової адміністрації.

За даними відомства, загалом провідні міжнародні компанії надали 239 одиниць устаткування.

Так, до лікарень столичного регіону доставлено 26 моніторів пацієнта, 10 пересувних діагностичних рентгенівських апаратів, 27 капнографівДатчик вимірювання рівня вуглекислого газу і частоти дихання при проведенні штучної вентиляції легень, 3 наркозні апарати, 20 апаратів УЗД, 8 портативних електрокардіографів, 99 шприцевих насосів, 46 інфузійних насосів. Також передані медичні вироби — для системи забезпечення анестезії, ЕКГ, шприцевого та інфузійного насосів.

Як зауважили в КОВА, це обладнання допоможе закладам охорони здоров’я Київщини більш якісно та ефективно надавати медичну допомогу як жителям області, так і переселенцям та пацієнтам, які постраждали від бойових дій.

"Особливо в цей непростий час ми не маємо права зупинятись і будемо використовувати всі можливості для модернізації лікувальних закладів Київської області та тримати свій медичний фронт", — зазначила директор Департаменту охорони здоров’я КОВА Олена Єфіменко.

Що відомо

  • Станом на початок серпня 2022 року у Київській області 18 медичних установ у чотирьох районах були відремонтовані і відновили свою роботу. За даними Київської ОВА, через російську військову агресію на Київщині було пошкоджено 103 заклади охорони здоров'я. Два із них зруйновані повністю.
  • У Бучанському районі будують амбулаторію на місці знищеної росіянами. Будівництво медзакладу ведеться в межах підписаного 15 червня Меморандуму про партнерство і співпрацю між Міністерством охорони здоров’я, Футбольним клубом "Динамо" (Київ) та Київською обласною військовою адміністрацією.
  • У 49 медичних закладах Київської області знайшли роботу 116 медиків з інших регіонів України, де нині тривають бойові дії. Для пошуку роботи та працевлаштування молодих фахівців-медиків Міністерство охорони здоров'я розробило Портал вакансій медичних працівників.

Читайте також

На Київщині стали менше хворіти на COVID-19 — КОВА