Світовий рекорд: в Іспанії вилучили 32 тонни марихуани

фото ілюстративне/УНІАН

Іспанії правоохоронці вилучили 32 тонни марихуани, які зберігались у регіонах Толедо, Сьюдад-Реаль, Валенсія та Астурія, що є найбільшою контрабандною партією цієї речовини в історії.

Як повідомляє Le Figaro, про це заявила Цивільна гвардія Іспанії.

"Іспанська поліція оголосила в суботу, що вони вилучили 32 тонни суцвіть канабісу після розслідування, яке призвело до арешту двадцяти людей. Ця масштабна операція, що отримала назву Jardines ("сади"), була проведена в останні тижні в кількох містах Іспанії, у тому числі в Толедо та Валенсії, де ймовірні торговці зберігали більшу частину товарів", — йдеться у повідомленні.

Вилучена кількість суцвіть еквівалентна продукції 1,1 мільйона рослин канабісу, що робить цей випадок найбільшим вилучення речовини не тільки в Іспанії, але і на міжнародному рівні, зазначили правоохоронці у пресрелізі.

За даними гвардії, суцвіття коноплі були упаковані у вакуумну упаковку для відправлення до різних регіонів Іспанії, а також до інших європейських країн. Серед них — Швейцарія, Нідерланди, Німеччина та Бельгія.

У 2020 році співробітники французької митниці у департаменті Ду зупинили для перевірки катафалк, водій якого нервував і дивно поводився. У трунах, які транспортували машиною, правоохоронці виявили понад 70 кілограмів канабісу.

Читайте також

Світовий наркотрафік під час пандемії суттєво зріс — Європол