Раднику колишнього голови Полтавської ОДА Валерія Головка суд не повернув позашляховик

Суспільне Полтава\ ІВ "Полтавщина"

Вячеславу Кременчуцькому, який був радником колишнього голови обласної адміністрації Валерія Головка, відмовили у поверненні арештованого автомобіля "Mercedes". Таке рішення 19 серпня в Октябрському райсуді міста ухвалила суддя Лариса Гольник. Про це повідомляє журналістка Суспільного із залу засідань.

Про повернення клопотав адвокат Кременчуцького Руслан Скляренко.

"За три з половиною роки жодної процесуальної дії не зроблено, жодній особі не повідомлено про підозру. Я наполягаю на тій позиції, що позбавлення права власності є непропорційним у даному кримінальному провадженні", − говорить адвокат Вячеслава Кременчуцького Руслан Скляренко.

Руслан Скляренко, адвокат Вячеслава Кременчуцького. Суспільне Полтава

"Враховуючи те, що арешт на вказане майно було накладено на підставі ухвали слідчого судді, на даний час необхідність у наявності арешту на вказане майно продовжує мати місце, оскільки вказані речі визначені безпосередньо речовими доказами постанови детектива НАБУ у даному кримінальному провадженні. У зв’язку з цим вважаю, що клопотання адвоката щодо скасування арешту вказаного майна взагалі не може підлягати задоволенню", − говорить прокурор Антон Гомля.

Антон Гомля, прокурор. Суспільне Полтава

Що відомо:

  • 22 лютого 2019-го року детективи Національного антикорупційного бюро обшукали кабінети посадовців в облдержадміністрації. Зокрема, тодішнього голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Тоді речниця НАБУ Світлана Оліфіра Суспільному повідомила, що їх проводили за фактом ймовірного вимагання та отримання неправомірної вигоди.
  • Менше, ніж за місяць, під час візиту до Полтави п’ятий президент Петро Порошенко повідомив про звільнення з посади Валерія Головка.
  • Наприкінці грудня 2019 власник приватної компанії, яка обслуговувала дороги Полтавщини, під час інтерв'ю в одному з інтернет-видань звинуватив Валерія Головка, його першого заступника Андрія Пісоцького та директора департаменту будівництва Тимофія Голбана у хабарництві. Він розповів, що подарував авто колишньому керівнику обласної адміністрації, неодноразово давав хабарі, оплачував відпочинок, привозив техніку і продукти на замовлення чиновників. У відповідь на це під час інтерв’ю на цьому ж інтернет-ресурсі Валерій Головко заперечив звинувачення у хабарництві, зазначивши, що йому ніхто не платив.