Медведєв вчергове погрозив Україні ядерною зброєю. В РНБО відповіли

Дмитро Медведєв. Фото: АР

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що повернення Україною своїх територій є "прямим приводом" для ядерного конфлікту. У відповідь секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що погроза й застосування ядерної зброї Росією – це акт суїциду.

"Якщо перемагає не Росія, то, мабуть, Україна. Мета України у війні названа київським режимом — повернення всіх територій, що раніше належали їй. Тобто відторгнення їх від Росії. Це загроза існуванню нашої держави і розпад нинішньої Росії", — написав Медведєв у Telegram.

І значить, за словами Медведєва, прямий привід для застосування п. 19 Основ державної політики Російської Федерації в галузі ядерного стримування.

"І хто тоді планує ядерний конфлікт, дозвольте дізнатися? Що це, як не пряма провокація світової війни із застосуванням ядерної зброї?" — написав Медведєв.

У відповідь секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що погроза й застосування ядерної зброї Росією – це акт суїциду.

"Росія остаточно перетвориться на ворога номер один для всього світу. Дітей і дружин на Марс не сховаєте, а їм навряд чи хочеться з палаців на Рубльовці, Сардинії та інших дубаїв – "прямо в рай", — заявив Данілов.

За його словами, повна денуклеаризація — кінцева мета демонтажу РФ. "Цей останній гнилий зуб має й буде вирваний із пащі оскаженілої істоти. І тільки це є гарантією безпеки для світу та України", — написав Данілов у Facebook.

Що відомо

  • Заступник керівника Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв 28 жовтня заявив, що для України стабільність енергопостачання можлива, якщо вона визнає правомірність вимог Росії у рамках так званої “СВО”. Про це Медведєв написав у Telegram, коментуючи імпорт Україною електроенергії зі Словаччини.

Читайте також

Бюджет-2023, МАГАТЕ на ядерних об`єктах, наслідки російських атак на енергетику. 251 день війни. Онлайн

США не бачать ознак того, що Росія готується використати ядерну зброю — Кірбі