До Європи зі США прибуде ударна група кораблів на чолі з авіаносцем — ЗМІ

Атомний авіаносець ВМС США USS Gerald Ford, фото: Wikipedia

У середині листопада зі Сполучених Штатів до Європи прибуде ударна група кораблів ВМС США на чолі з атомним авіаносцем USS Gerald Ford.

Про це повідомляє UK Defence Journal.

Точну дату прибуття кораблів не називають з міркувань безпеки, однак відомо, що вони пришвартуються на базі в Портсмуті у південній Англії.

Зазначається, що до Європи зі США прибудуть зокрема декілька есмінців, ракетний крейсер, ударний атомний підводний човен, а також атомний авіаносець USS Gerald Ford.

"Зараз, як ніколи, для ВМС Сполучених Штатів стає все більш важливим зміцнювати наші відносини з нашими союзниками і партнерами, оскільки ми робимо внесок у розвиток мирного, стабільного і безконфліктного Атлантичного регіону", — прокоментував відправку кораблів адмірал Грег Хаффман.

"Джеральд Р. Форд" — новітній американський авіаносець, головний корабель однойменного типу, що змінив авіаносці класу "Німіц". Названий на честь 38-го президента США Джеральда Форда. Однією з визначних особливостей цього корабля є здатність приймати на борт палубні безпілотні літальні апарати.

Читайте також

США прискорюють оновлення ядерних бомб на базах НАТО в Європі — ЗМІ