YouTube дозволить верифікувати ліцензованих медпрацівників. Контент отримає спецпозначку

. Фото: АР

YouTube дозволить лікарям та медсестрам подавати заявки на маркування їх, як надійних джерел інформації. Компанія перевірятиме їхні ліцензії. Відео, що пройшли перевірку отримають відповідне маркування та зможуть з'являтися на сторінках медичного контенту.

Про це повідомили у компанії.

Ліцензовані лікарі, медсестри, психологи, шлюбні та сімейні терапевти та соціальні працівники мають право на цю функцію. YouTube перевірятиме ліцензії претендентів. Вони повинні будуть погодитися дотримуватися практик обміну медичною інформацією, створених Радою медичних спеціалізованих товариств, Національною академією медицини та Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Інформація подана медпрацівниками повинна бути науково обґрунтованою, об'єктивною, прозорою та справедливою.

YouTube заявляє, що користувачі, зараховані в програму, будуть "періодично переоцінюватися", щоб переконатися, що вони все ще відповідають критеріям.

Раніше доступ до таких функцій мали лише такі організації, як департаменти охорони здоров'я та лікарні.

"Цей новий крок дозволить нам розширитися і включити високоякісну інформацію з широкої групи каналів охорони здоров'я", — сказав глобальний керівник партнерств з охорони здоров'я та громадської охорони здоров'я YouTubе Гарт Грем.

Читайте також

В Україну приїдуть перші NASAMS, інспектори МАГАТЕ перевірять два ядерних об'єкти на запит уряду. 247 день війни. Онлайн